Email Marketing

Naučite tajne prvoklasnog e-mail marketinga. Dostavite pravu poruku sa pravim naslovom u pravo vrijeme. Ova kratka edukacija također vas uči upravljanju bazama pretplatnika,  mobilnoj optimizaciji i sigurnosti podataka.

Zašto NKDigital?

google-reviews-inline-1.png

Sažetak Edukacije Email Marketinga

S naglaskom na učenje i svladavanje vještina koje možete odmah primijeniti u poslu i kreiranju vlastite karijere, edukacija je dostupna kroz obaveznu literaturu, primjere, studija slučaja te korisne alate. Ova edukacija pomoći će vam da brzo uronite u svijet e-mail marketinga

Ključna znanja i kompetencije koje usvajate

Svjetsko priznate certifikacije

Svjetski Standard u Edukaciji Digitalnog Marketinga

Pridružite se DMI zajednici s više od 300,000 članova diljem svijeta.

Članovi zajednice rade za neke od vodećih svjetskih kompanija koje koriste DMI kako bi održali svoje karijere i vještine relevantnima.

Više od 80% naših članova napredovalo je nakon završetka jedne od naših edukacija, a 53% je dobilo povećanje plaće.

Saznaj Više o Sadržaju Ove Edukacije

Učinkovita strategija e-mail marketinga poduprta je čvrstim upravljanjem podacima i segmentacijom.

Razvijte svoje znanje i vještine o  e- mail marketingu tako što ćete naučiti kako pravovremeno izraditi i kreirati sadržaj e-maila koji povećava stopu otvaranja mail-a i konverzije.

Saznajte kako kreirati i osmisliti vizualno privlačan sadržaj koji će odjeknuti kod vaših klijenata.

Otkrijte moć testiranja, optimizirajući svoju e -mail marketing strategiju. Također, naučite o rastućoj važnosti automatizacije e-mail marketinga.

Način Plaćanja

Original price was: 395,00 €.Current price is: 350,00 €.

Želite li nešto više?

Pogledajte ponudu Profesionalna Diploma Digitalnog Marketinga

Email Marketing - Sažetak

POŽURI!
OVA PONUDA TRAJE DO
31.03.2024.

Hours
Minutes
Seconds

Original price was: 395,00 €.Current price is: 350,00 €.